NÁBORY KRAV-MAGA LEDEN 2017

NÁBORY KRAV-MAGA LEDEN 2017

NÁBORY KRAV-MAGA LEDEN 2017

Neváhejte a přidejte se k nám od 2. ledna 2017 budou probíhat nové nábory do kurzu SEBEOBRANY KRAV-MAGA OPAVA.

Přidat se může každý od 5-99let. Nábory budou probíhat do 30.1., vždy před tréninkem!

Nábory na kurzy SEBEOBRANY KRAV-MAGA KRNOV

Nábory budou probíhat od 3. ledna

Krnov: Box club Krnov , Mikulašská 69

Tréninky

  • út, čt: 19-20:30

Nábory na kurzy SEBEOBRANY KRAV-MAGA OPAVA

Nábory budou probíhat celý leden

Tréninky

  • děti 5-12 let: po, st: 16-17:00 h
  • mládež a dospělí od 13 let: po, st: 17-18:30 h
  • Pokročilí: po, st: 18:30-20:00 h

Opava: Centrum bojových umění, Olomoucká 101

Přihlásit se můžete zde https://www.facebook.com/events/951852388252428/?ti=cl

Proč je důležitá sebeobrana v životě člověka?

V dnešní době čím dál častěji narážíme, zejména ve školách, v práci, v různých kolektivech, na problém agrese silnějších jedinců vůči těm slabším. Naše výukové programy jsou sestaveny tak, abychom pomáhali zvedat sebevědomí slabým jedincům a těm silnějším a sebevědomým ukázali, že nejenom pěstmi si získají respekt všech lidí v dnešní době.

V našich kurzech budete proškolení všem užitečným dovednostem, které Vám pomohou přežít v dnešním agresivním a náročném světě.

Buďte tedy obezřetní, kdo je připraven, není zaskočen. Je lepší něco umět, než jen utéct a zároveň tak umět pomoci i sobě a dalším lidem.

Přijďte k nám a naučte se bránit, nejen sebe, ale i svou rodinu a své blízké. Naučíte se efektivní systém sebeobrany otestovaný válkou a speciálními jednotkami po celém světě.

Staňte se z nuly hrdinou a dejte slovu „bezpečí“ nový rozměr.
„Váš život, chování a myšlení se změní, až pochopíte, že svět není tak růžový jak se zdá. Tehdy pochopíte význam sebeobrany, a také to, že je součástí vašeho já, vašeho života.”

CO JE KRAV-MAGA?

Krav Maga je moderní, praktickou, prověřenou soustavou sebeobranných technik, pečlivě koncipovaných tak, aby odpovídaly podmínkám současného, rychle se měnícího světa.

Tento bojový systém vznikl na ulici. Celý koncept stojí na boji bez pravidel. Jestliže je někdo napaden, má právo použít jakoukoliv techniku, která je nezbytná k jeho obraně. I proto se v Krav Maga nesoutěží. Krav Maga se vyznačuje natolik logickým a koherentním přístupem ke konfliktním situacím a sebeobranným technikám, že potenciálnímu praktikantovi umožňuje dosáhnout relativně vysokého stupně dovedností v poměrně krátkém čase.

Více informací se dozvíte na: http://czkravmaga.cz

Těšíme se na vás!!!!!!!